• info@huzurvinc.com.tr
  • 0532 356 89 78

Vinç Nasıl Kiralanır?

  • 0

Vinç Nasıl Kiralanır?

Etiket : 

Oldukca ağır ve insan gücü ile taşınması nerede ise imkansız olan malzemeleri, açık yada kapalı alanlarda bir yerden başka bir yere yatay yahut dikey bir halde devamlı olarak taşıma işleminin yapılmasını sağlayan makinelere vinç denilmektedir. Vinçler farklı iş kollarına hizmet etmek için devamlı geliştirilmekte olup kamyonun üzerinde kullanılan vinçler ve sahada kullanılan elektrikli vinçler şeklinde farklı gruplara ayrılmaktadır.

Bununla birlikte akıldan çıkarılmaması ihtiyaç duyulan mevzuların başında, işin doğru tanımlamasının yapılarak hangi vincin hangi işte çalışabileceğini saptamak gelmektedir. Ek olarak vinç kiralamadan önce işin yapılacağı bölgeye hizmet veren emin kiralama firmaları araştırılmalı ve kiralanacak vinçlerin herhangi bir iş kazasına sebebiyet vermeyecek şekilde sağlam olduğundan emin olunmalıdır.

Sizlere Avrupa standartlarında hizmet verebilmek için araçlarımız, rutin olarak bakım, onarım ve onarım işlemlerinden geçerek sizlerin hizmetine sunulmaktadır. İsteklerinizi karşılamak, kaliteli hizmet almak, en uygun fiyatlarla mobil ve sepetli vinç kiralamak istiyorsanız hemen bizi arayın!


Twitter
Visit Us
Follow Me
Instagram