• info@huzurvinc.com.tr
  • 0532 356 89 78

Makine Nasıl Taşınır?

  • 0

Makine Nasıl Taşınır?

Etiket : 

Eğer bir yerden başka bir yere taşımayı düşündüğünüz bir makine var ise ve bu makine oldukça büyük ve normal bir şekilde taşınamayacak kadar ağır ise üretim parçalarını tek bir parça halinde taşımanın mümkün olmadığını bilmelisiniz.Huzur Vinç & Platform olarak bazı araçlar vasıtası ile gerçekleştirdiğimiz makine taşıma işlemi oldukça hassas bir işlemdir.

Parçalarına ayrılarak oldukça farklı vasıtalar ile taşınan makinelerinizi ilk olarak farklı modüller halinde taşıyoruz. Daha ayrıntılı bir şekilde açıklayacak olur isek makineleri mekanik olarak ayrıştırılacak bölümlerine göre data kablolarını ve enerji sistemlerini yerinden sökerek bu kısımları mekanik olarak taşınmaya uygun bir biçime getirdikten sonra parçaya ayırdığımız makineyi konteyner gibi vasıtalar ile taşıyoruz.

Oldukça dikkatli ve son derece titiz olan bir taşıma işleminden sonra makineyi hassas bir biçimde yeni yerine indiriyor ve kurma işlemine başlıyoruz. Bu parçalar mekanik kurulum ekibimiz tarafından dikkatlice bir araya getirildikten sonra gerekli olan data ve enerji kablolarını çekerek bağlantılarını yapmaktayız. En son kontrolleri de yaptıktan sonra makineye enerjiyi dikkatli bir şekilde verdikten sonra meydana gelebilecek olası sorunları da giderdikten sonra makinenin kuru yani ürünsüz bir şekilde çalışmasını gerçekleştirerek test ediyoruz.

Bu son işlemden sonra makinenin parçaları eklenerek ürün çalışır bir biçimde test edildikten sonra kullanmaya hazır bir şekilde çıkarılmaktadır.


Twitter
Visit Us
Follow Me
Instagram