• info@huzurvinc.com.tr
  • 0532 356 89 78

Hakkımızda

Huzur Vinç

Yılların vermiş olduğu deneyim, tecrübe, kalite ve güvenilirlik ile firmamız yaklaşık olarak 2002 yılından bu günlere kadar konusunda uzman ve profesyonel kadromuz ile her zaman hizmetinizde olmaya garantili ve kaliteli şekillerde devam ediyor ve edecek. Firmamız yükleme, kurtarma, nakliye, montaj, demontaj vb. diğer hizmetleri veren ve Türkiye’nin de ilk sıralarında gelen sayılı kuruluşlarından bir tanesi olmaktadır. Firmamız içerisinde yıkım işlemleri, yapım çalışmaları, üst yapılar ve altyapı çalışmaları, vb. her türlü ihtiyacınız olan ve aradığınız montaj, demontaj konularında taşeronluk ve müteahhitlik hizmetleri veren uzman firmamız sadece müşteri memnuniyetini ve güvenini esas kabul etmiş ve bu yolda hızlı adımlar ile ilerlemektedir.

Ülkemizde inşaat sektöründe ilk sıralarda ve önde gelen taahhüt firmalarına bu alanlarda garantili ve sorunsuz hizmet vermiş ve son teknoloji sistem ve cihazlarımızda vermeye devam edecektir. Aynı zamanda ise iştigal konumuzla ilgili olarak bir ihtiyacınız ya da ihaleniz olduğu zamanlarda ise firmamız ile iletişime geçin, hizmetlerde güven, tecrübe ve kaliteyi birlikte gerekli hizmetleri yakalayabilirsiniz. İhtiyacınız olan hizmetler arasında bunlar ise genellikle; boşaltma, yükleme, nakliye, montaj vb. hizmetlerin yanı sıra da kiralık vinç araçları, sepetli olan platform kurtarma hizmetlerini siz değerli müşterilerimize kaliteli ve garantili şekillerde vermekteyiz.

 

Aynı zamanda ise firmamız her zaman için Türkiye’nin önde gelen inşaat sanayi ve ayrıca taahhüt firmalarına da her türlü kiralık vinç ve sepetli platform hizmetlerini sorunsuz şekillerde vermektedir. Konusunda tecrübeli, sorunsuz hizmet veren profesyonel kadromuz ise her zaman sizlerin yanında olarak ekip ve operatörlerimiz de 24 saat güvenle sizlerin hizmetlerinde olmaya devam ediyor.

 

Diğer yandan bizler firma olarak günümüzün globalleşen dünyamızda edinmiş olduğunuz tecrübe ve yılların verdiği kalite, deneyim ile birikim sonucunda faaliyet alanlarında hizmet kalitesini oldukça fazla yükselterek en ekonomik şekillerde hızlı sorunsuz ve ayrıca dürüst bir şekilde hizmet vermeyi en ağır şartlarda dahi vermekteyiz.

 

Çalışmalarımız içerisinde karşılıklı olarak hoşgörü, özgüven ve garantiyi de sağlamayı ve ilk olarak da siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ilke edinmekteyiz ve bu hedefle sizlerle çalışmaktayız. Günümüzde giderek gelişen ve teknolojinin baş döndürücü yeniliklerinin hızla geliştiği dünyamızda 2002 yılından bu günlere kadar tecrübe ve deneyim ile siz değerli müşterilerimize dürüst ve güvenilir hizmet vermek bu işe başladığımızdan ve bu günlere kadar her zaman politikamız olmaktadır. Bizler sektörde bu günlere gelmemizi ve gücümüzü hizmetlerimizin hızı ve verimliliğinden almaktayız.

0532 356 89 78 HUZUR VİNÇ

Twitter
Visit Us
Follow Me
Instagram